Propagační kód Adwords? Vygenerujte si ho ihned a zdarma!

Nevíte, kde sehnat slevový kupón pro Google Adwords? Nic se neděje, zde máte návod! Adwords kupóny pro Českou republiku jsou totiž dostupné online a kdykoliv si o ně můžete zažádat.

Existuje totiž oficiální stránka, o které možná moc lidí neví, kde je možné o Adwords kupón kdykoliv požádat. Stačí uvést jen emailovou adresu, na kterou má kód dorazit.

Přejít na ni můžete zde:

=> Požádat o propagační kód Adwords

Pro koho jsou kupóny určeny?

Slevové kupóny jsou v hodnotě 1 000 Kč a lze je použít pouze v nově vytvořených Adwords účtech, kdy od prvního zobrazení reklamy ještě neuběhlo 14 dnů. Aby vznikl nárok na darovaný kredit, musíte během 30 dnů od zadání slevového kódu za reklamu utratit minimálně 250 Kč bez daní.

Je důležité také vědět, že kupóny se vážou na určitou zemi, takže kupón vygenerovaný pro Českou republiku nelze použít například pro Slovensko. Bohužel ale tato oficiální stránka byla již pro Slovensko zrušena a pravděpodobně stejný osud čeká i tu českou, tak toho využijte, dokud není pozdě a začněte s Adwords!

Kód mám. A co teď?

Přejděte přes ozubené kolečko vpravo nahoře na Fakturace a platby => vlevo klikněte na Nastavení => na konci stránky naleznete odkaz Spravovat propagační kódy.

Přidání Adwords kuponu

Následně zvolte červené tlačítko pro přidání nového propagačního kódu a vložte získaný kód. Na této stránce, po úspěšné aktivaci kódu, uvidíte aktuální stav kupónu.

Přidání Adwords kuponu

V případě, že potřebujete kupón pro zemi, kde není možné o něj požádat online nebo nevíte kde, ozvěte se a já ho pro vás zajistím.

Mohlo by vás zajímat: