Vyberte stránku

Problém s Google Ads? Kam se obrátit

Řešit problémy v Google Ads není nic neobvyklého. Když si ale nevíte rady, kam se obrátit?

  1. Nápověda Google Ads
  2. Podpora Google Ads
  3. CZ/SK komunitní fórum
  4. PPC skupiny na Facebooku

Nápověda Google Ads

Jedná se o oficiální nápovědu k Google Ads. Je velmi rozsáhlá. Najdete tam základy k reklamě, praktické návody, doporučení, popis jednotlivých funkční a informace o funkcích nových.

V případě problémů přímo v online prostředí Google Ads je odkazováno na jednotlivé stránky nápovědy, kde můžete najít řešení. V případě, že řešení nenajdete, obraťte se na podporu, CZ/SK komunitní fórum či skupiny na Facebooku.

=> Přejít do Nápovědy Google Ads

Podpora Google Ads

Je oficiální pomocí v případě problémů a jedná se o jedinou pomoc, která se dokáže dostat přímo do vašeho účtu. Podporu lze kontaktovat:

  • telefonicky
  • emailem
  • online chat

Pro zajímavost: V zahraničí v některých zemích je dostupný také videohovor.

Přestože podpora sídlí v Dublinu v Irsku, voláte na české (příp. slovenské) telefonní číslo a hovoříte s českými nebo slovenskými zaměstnanci, takže nehrozí žádná jazyková bariéra. Připravte si ID vašeho Google Ads účtu.

V případě použití emailové komunikace, odpověď byste měli dostat do 24 hodin.

Kde podporu pro Google Ads najdete? Vstupte do vašeho účtu, zvolte Nápověda (ikona s otazníkem) => Kontaktujte nás => dole uvidíte aktuální možnosti kontaktu. Mimo provozní dobu uvidíte aktivní pouze možnost Emailu.

Kontakt na podporu Google Ads

CZ/SK komunitní fórum

Československá komunita má i své vlastní oficiální fórum. Jeho platforma se v půlce roku 2018 změnila a začíná se tak plnit obsahem opět od začátku, ale pokud řešíte problém nebo chcete znát názor dalších specialistů, obraťte se na komunitní fórum. Fórum je veřejně přístupné, jak pro začátečníky v reklamě, tak pro pokročilé, takže se určitě nebojte zeptat, i když s inzercí teprve začínáte.

=> Přejít na CZ/SK komunitní fórum

PPC skupiny na Facebooku

Na Facebooku existují 2 skupiny v češtině/slovenštině, kam je možné se v případě dotazů či problémů obrátit s žádostí o pomoc. Nejedná se však o oficiální podporu Google Ads.

Tyto skupiny jsou ale určeny spíše pokročilejším inzerentům a PPC specialistům. Pokud znáte i jiné aktivní skupiny na Facebooku točící se okolo PPC kampaní a Google Ads, určitě zanechte odkaz v komentáři.

Zajímá Vás, kam se obrátit v případě problémů s Sklikem? Koukněte zde => Problém s Sklikem? Kam se obrátit

Další možností, kam se můžete obrátit v případě problémů či nejasností, je přímo na mě skrze kontaktní formulář nebo na sociálních sítích.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *