Vyberte stránku

Problém s Google Ads? Kam se obrátit

Problém s Google Ads? Kam se obrátit

Řešit problémy v Google Ads není nic neobvyklého. Když si ale nevíte rady, kam se můžete obrátit?

Nápověda Google Ads

Jedná se o oficiální nápovědu k Google Ads. Je velmi rozsáhlá. Najdete tam základy k reklamě, praktické návody, doporučení, popis jednotlivých funkční a informace o funkcích nových.

V případě problémů přímo v online prostředí Google Ads je odkazováno na jednotlivé stránky nápovědy, kde můžete najít řešení. V případě, že řešení nenajdete, obraťte se na podporu, CZ/SK komunitní fórum či skupiny na Facebooku.

=> Přejít do Nápovědy Google Ads

Podpora Google Ads

Je oficiální pomocí v případě problémů a jedná se o jedinou pomoc, která se dokáže dostat přímo do vašeho účtu. Podporu lze kontaktovat:

  • telefonicky
  • emailem
  • online chat

Pro zajímavost: V zahraničí v některých zemích je dostupný také videohovor.

Přestože podpora sídlí v Dublinu v Irsku, voláte na české (příp. slovenské) telefonní číslo a hovoříte s českými nebo slovenskými zaměstnanci, takže nehrozí žádná jazyková bariéra. Připravte si ID vašeho Google Ads účtu.

V případě použití emailové komunikace, odpověď byste měli dostat do 24 hodin.

Kde podporu pro Google Ads najdete? Vstupte do vašeho účtu, zvolte Nápověda (ikona s otazníkem) => Kontaktujte nás => dole uvidíte aktuální možnosti kontaktu. Mimo provozní dobu uvidíte aktivní pouze možnost Emailu.

Kontakt na podporu Google Ads

CZ/SK komunitní fórum

Československá komunita má i své vlastní oficiální fórum. Jeho platforma se v půlce roku 2018 změnila a začíná se tak plnit obsahem opět od začátku, ale pokud řešíte problém nebo chcete znát názor dalších specialistů, obraťte se na komunitní fórum. Fórum je veřejně přístupné, jak pro začátečníky v reklamě, tak pro pokročilé, takže se určitě nebojte zeptat, i když s inzercí teprve začínáte.

=> Přejít na CZ/SK komunitní fórum

PPC skupiny na Facebooku

Na Facebooku existují 3 skupiny v češtině/slovenštině, kam je možné se v případě dotazů či problémů obrátit s žádostí o pomoc. Nejedná se však o oficiální podporu Google Ads.

Tyto skupiny jsou ale určeny spíše pokročilejším inzerentům a PPC specialistům. Pokud znáte i jiné aktivní skupiny na Facebooku točící se okolo PPC kampaní a Google Ads, určitě zanechte odkaz v komentáři.

Zajímá Vás, kam se obrátit v případě problémů s Sklikem? Koukněte zde => Problém s Sklikem? Kam se obrátit

Další možností, kam se můžete obrátit v případě problémů či nejasností, je přímo na mě skrze kontaktní formulář nebo na sociálních sítích.

Jsem online marketérka na volné noze. Specializuji se na PPC reklamu v Google Ads a Sklik. Baví mě přemýšlet nad efektivitou mé práce, proto často objevím nějaký trik či vychytávku, jak zefektivnit práci na PPC kampaních nebo si sem tam naprogramuji užitečný skript, aby mi šla práce lépe od ruky. Rádi byste se mnou spolupracovali? Napište mi!

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

I přes současnou situaci s COVID-19 pokračuji ve své práci bez omezení a bezpečně online.Jak Vám mohu pomoci?