Vyberte stránku

PPC Podcast CZ: Jak si udržet přehled v PPC s Hanou Kobzovou

PPC Podcast CZ: Jak si udržet přehled v PPC s Hanou Kobzovou

Láďa Vitouš, zakladatel prvního českého podcastu o PPC reklamě s názvem PPC Podcast CZ, mě pozval jako hosta do třetího dílu svého podcastu.

O čem si s Láďou povídám?

 • jak si udržet přehled v PPC,
 • o PPC novinkách, které vydávám každým měsíc,
 • nejzásadnější PPC novinka za tento rok,
 • naťukli jsme i PPC skripty.

Podcast si můžete poslechnout rovnou zde:

Odkazy na věci, které zmiňuji, najdete na oficiální stránce PPC Podcast CZ, kde jsou k dispozici i další epizody podcastu.

Pokud vás podcasty baví, koukněte se pro inspiraci i na nejlepší PPC podcasty.

Dejte mi vědět do komentářů, zda se vám rozhovor líbil. Budu ráda za zpětnou vazbu!

Jsem online marketérka na volné noze. Specializuji se na PPC reklamu v Google Ads a Sklik. Baví mě přemýšlet nad efektivitou mé práce, proto často objevím nějaký trik či vychytávku, jak zefektivnit práci na PPC kampaních nebo si sem tam naprogramuji užitečný skript, aby mi šla práce lépe od ruky. Hledáte PPC specialistu? Zjistěte o mě více nebo mi rovnou napište!

2 Komentáře(ů)

 1. Josef

  Dobrý den,
  nechci tedy vyloženě kritizovat, ale nedalo se to poslouchat. Obsah určitě zajímavý, ale moderátor tak strašně zadrhává a zasekává, že to skutečně nedávám. Ať zapracuje na projevu. Vypl jsem to – bohužel.

  Odpovìdìt
  • Hana Kobzová

   Dobrý den, tak to mě mrzí, že ani obsah Vám nestačil na to to doposlouchat. Já za sebe můžu říct, že jsem ráda, že se PPC podcastu v ČR někdo ujal. Vyjadřování moderátora mi nepřijde tak špatné, jak uvádíte, ale každý se učíme, pro mě to byla také zcela nová zkušenost.

   Odpovìdìt

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *