Kompletní průvodce Google Ad Grants

Google Ad Grants je způsob jak můžete získat online propagaci pomocí reklam ve vyhledávání v Googlu zdarma a právě tento průvodce vás seznámí s tímto programem, ať už jste marketér či zástupce neziskovky.

Nárok na účast v Google Ad Grants mají pouze neziskové organizace, které tak mohou využít reklamy zdarma k podpoře své činnosti. Tento program v České republice běží již nějakou dobu, avšak slovenské neziskové organizace se ho dočkaly teprve v říjnu 2014. Google Ad Grants na Slovensku byl spuštěn 8. 10. 2014.

Podle studie, kterou provedl Google ve spolupráci s agenturou Millward Brown, 76 % sponzorů neziskových organizací říká, že kontaktují neziskovou organizaci poté, co si uvědomí, že viděli její reklamu. Google Ad Grants je způsob, jak oslovit tyto lidi v rámci vyhledávače Google pomocí reklamy zdarma a získat tak další zdroje příjmů.

Průvodce Google Ad Grants má 3 části:

Ať už jste marketér či zastupujete neziskovku, najdete v tomto průvodci informace určené právě pro vás. A jak je začít? Samozřejmě registrací do programu. A budete-li s ní potřebovat pomoci či se správou účtu, ráda vám pomohu, jen mě stačí kontaktovat.

Mohlo by vás zajímat:

1 komentář k Kompletní průvodce Google Ad Grants
  1. […] se na seznam všech dílů této série věnované Google Ad […]... hanakobzova.cz/google-ad-grants-info-pro-marketery

Napsat komentář

Tvá emailová adresa nebude publikována. Zadej své jméno, email a komentář.