Vyberte stránku

Kompletní průvodce Google Ad Grants

Kompletní průvodce Google Ad Grants

Google Ad Grants je způsob jak můžete získat online propagaci pomocí reklam ve vyhledávání v Googlu zdarma a právě tento průvodce vás seznámí s tímto programem, ať už jste marketér či zástupce neziskovky.

Nárok na účast v Google Ad Grants mají pouze neziskové organizace, které tak mohou využít reklamy zdarma k podpoře své činnosti. Tento program v České republice běží již nějakou dobu, avšak slovenské neziskové organizace se ho dočkaly teprve v říjnu 2014. Google Ad Grants na Slovensku byl spuštěn 8. 10. 2014.

Podle studie, kterou provedl Google ve spolupráci s agenturou Millward Brown, 76 % sponzorů neziskových organizací říká, že kontaktují neziskovou organizaci poté, co si uvědomí, že viděli její reklamu. Google Ad Grants je způsob, jak oslovit tyto lidi v rámci vyhledávače Google pomocí reklamy zdarma a získat tak další zdroje příjmů.

Průvodce Google Ad Grants má 3 části:

Ať už jste marketér či zastupujete neziskovku, najdete v tomto průvodci informace určené právě pro vás. A jak je začít? Samozřejmě registrací do programu. A budete-li s ní potřebovat pomoci či se správou účtu, ráda vám pomohu, jen mě stačí kontaktovat.

Jsem online marketérka na volné noze. Specializuji se na PPC reklamu v Google Ads a Sklik. Baví mě přemýšlet nad efektivitou mé práce, proto často objevím nějaký trik či vychytávku, jak zefektivnit práci na PPC kampaních nebo si sem tam naprogramuji užitečný skript, aby mi šla práce lépe od ruky. Hledáte PPC specialistu? Zjistěte o mě více nebo mi rovnou napište!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *