Vyberte stránku

Adwords skript: Shopping reklamní skupiny bez impresí

Adwords skript: Shopping reklamní skupiny bez impresí

Dneska se na Twitteru Lukáš Pítra (@Lukaspitra) sháněl po skriptu, který by kontroloval reklamní skupiny Shopping kampaní, zda se ve všech inzerují produkty. Tak jsem se rozhodla pro něj takový naprogramovat 🙂

Lukáš napsal přesně toto:

Lukáš Pítra Tweet

Nevyřešila jsem to sice skrze produkty, ale přes imprese. Pokud reklamní skupina včera neměla žádná zobrazení, znamená to, že tam je nějaký problém. Seznam reklamních skupin bez impresí bude zaslán na email, který vyplníte na začátku skriptu v parametru “email”. Rovněž můžete personalizovat parametr “subject”, tedy předmět emailu, například proto, abyste věděli, z jakého účtu Vám notifikace chodí. Doporučuji nastavit spuštění skriptu 1x denně.

Aktualizace: Email je odeslán pouze existuje-li reklamní skupina bez zobrazení

 

Jsem online marketérka na volné noze. Specializuji se na PPC reklamu v Google Ads a Sklik. Baví mě přemýšlet nad efektivitou mé práce, proto často objevím nějaký trik či vychytávku, jak zefektivnit práci na PPC kampaních nebo si sem tam naprogramuji užitečný skript, aby mi šla práce lépe od ruky. Rádi byste se mnou spolupracovali? Napište mi!

2 komentáře

  1. Víťa

    Dobrý den,

    nastavil jsem si script do účtu, ale email mi přichází i když se všechny produkty zobrazují. Přijde prázdný email. Šlo by to vyřešit přes nějakou funkci?

    Děkuji

    Odpovědět

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

I přes současnou situaci s COVID-19 pokračuji ve své práci bez omezení a bezpečně online.Jak Vám mohu pomoci?