Vyberte stránku

Sklik skript pro kontrolu rozpočtu více účtů zároveň

Sklik skript pro kontrolu rozpočtu více účtů zároveň

Pokud jste vyzkoušeli můj Sklik skript pro kontrolu rozpočtu a zároveň jste ho použili u více účtů, určitě vám každodenní záplava emailů není příliš příjemná. Vyzkoušejte tento nový skript, který reportuje všechny požadované účty v jednom emailu!

Již zveřejněný skript jsem upravila tak, aby chodil pouze jeden email, ve kterém najdete stejné informace, jako v původním skriptu.

Jak skript implementovat?

Návod na implementaci skriptu najdete v původním článku. Ve zdrojovém kódu je potřeba upravit 2 věci:

  1. přidat emailovou adresu do proměnné email, na kterou bude výsledek skriptu chodit
  2. přidat volání funkce connect() s potřebnými parametry pro každý účet, jehož čerpání rozpočtu chcete sledovat (příklad najdete přímo ve skriptu)

Doufám, že vám tento skript ušetří nejen čas strávený přepočítáváním rozpočtů v Skliku, ale také zlepší přehlednost vaší emailové schránky.

 

Jsem online marketérka na volné noze. Specializuji se na PPC reklamu v Google Ads a Sklik. Baví mě přemýšlet nad efektivitou mé práce, proto často objevím nějaký trik či vychytávku, jak zefektivnit práci na PPC kampaních nebo si sem tam naprogramuji užitečný skript, aby mi šla práce lépe od ruky. Rádi byste se mnou spolupracovali? Napište mi!

Trackbacky/pingbacky

  1. Sklik skript pro kontrolu rozpočtu | Hana Kobzová - […] potřebujete sledovat více účtů zároveň, může se vám hodit varianta tohoto skriptu pro více účtů, který funguje stejně, ale posílá informace…

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

I přes současnou situaci s COVID-19 pokračuji ve své práci bez omezení a bezpečně online.Jak Vám mohu pomoci?