Spolupráce

  • Chcete začít s reklamou na internetu?

Pokud je vaše odpověď ANO, neváhejte a kontaktujte mě. Mým cílem je vám pomoci a zlepšit vaši viditelnost v online světě, zvýšit vaše prodeje či dosáhnout jiných cílů, které si vytyčíme.

Na váš web přivedu relevantní návštěvníky, kteří se tak mohou stát vašimi zákazníky. V závislosti na modelu vašeho podnikání zvolíme vhodnou strategii a platformu pro vaše promo. Objevit se budu moci na prvních pozicích v Googlu, Seznamu, Bingu nebo také oslovit relevantní publikum na Facebooku, LinkedInu či Twitteru.

  • Nejste spokojeni s výsledky vaší současné online strategie?

Používáte PPC reklamu v rámci své online strategie, ale něco zkrátka nefunguje? Vaše kampaně neustále žerou peníze, ale výsledky žádné nebo to jednoduše není rentabilní? Postarám se o vaši PPC reklamu, provedu audit, navrhnu možná zlepšení a vy tak získáte profesionální péči a pravidelnou optimalizaci zaměřenou na vaše cíle.

  • Máte eshop a chcete zvýšit jeho prodej?

Dnes existuje velké množství online strategií, které mohou eshopy uplatit. Od reklam ve vyhledávání, přes kontextovou reklamu, dynamický remarketing, Shoppping kampaně, srovnávače zboží, Ověřeno zákazníky a to s cílem přivést na eshop potencionální zákazníky a “přemluvit” je k objednání. Vypracuji pro vás vhodnou strategii, pomohu vám s rozvojem vašeho eshopu s cílem zvýšit prodej.

Práce na eshopech mě velmi baví díky variaci strategií a vcítění se do zákazníka – jak zvýšit jeho důvěru, co potřebuje, jak mu pomoci, jak si ho získat. Svěřte váš eshop do mých rukou!

  • Spravujete Google Adwords či Sklik a hodil by se vám skript, ale nevíte, jak na něj?

Skripty jsou mým koníčkem a vám ušetří čas, který budete moci věnovat jiným činnostem. Máte-li představu o skriptu, který by zefektivnil vaši práci, kontaktujte mě.