O mně

Jmenuji se Hana Kobzová a mým koníčkem a zároveň prací je online marketing. Poprvé jsem se k počítači dostala asi v 5 letech, kdy jsem si ho oblíbila díky krásné černobílé hře Prince of Persia. S postupem času se mi toto zařízení čím dál víc dostávalo pod kůži, až jsem se rozhodla jít studovat informatiku na střední škole a následně také na škole vysoké. Abych ale nebyla 100% “ajťák” vždy jsem zvolila obor kombinující informatiku s ekonomií, přesto IT předměty byly mé nejoblíbenější. Již na střední škole jsem začala s tvorbou webových stránek a následně eshopů. Samozřejmě jsem chtěla, aby mnou vytvořené eshopy jejich majitelům vydělávaly, a tak jsem se dostala k online marketingu.

Online marketing je úžasný obor. Fascinuje mě pomáhat klientům, vidět výsledky a jejich spokojenost. Zároveň se mi líbí také různorodost činností a strategií a jeho rychlý vývoj, s čímž jde ruku v ruce nutnost neustále na sobě pracovat a vzdělávat se.

Díky roční stáži, kterou jsem absolvovala v Barceloně, jsem pod vedením španělských PPC guru Marcose Ametllera a Alberta Berlangy získala praktické zkušenosti s vedením a optimalizací PPC kampaní, spravovala jsem účty jejich klientů – od malých obsahující jen pár kampaní po velmi rozsáhlé kampaně mezinárodních firem v několika jazycích a cílených na státy po celém světě. Od té doby se PPC věnuji naplno. Kromě svého vlastního blogu píšu také o PPC pro Tyinternety.cz. Neustále se vzdělávám v tomto oboru, jsem certifikovaný expert pro Google Adwords, Bing Ads a Google Analytics. Rovněž jsem splnila požadavky pro získání statusu certifikovaný partner Googlu. Stala jsem se paní podnikatelkou (OSVČ) a možná i Vy využijete mých služeb. Jak Vám mohu pomoci se dozvíte na stránce Spolupráce.

Více se o mě můžete dozvědět na mém LinkedIn profilu Hana Kobzová, ze kterého jsou také následující reference.

Doporučení z Linked-in