Adwords skript pro kontrolu rozpočtu více účtů zároveň

Vedete účty několika klientů, které máte pod svým Klientským účtem, a potřebujete u nich sledovat čerpání rozpočtu v průběhu měsíce? Vyzkoušejte tento nový skript určený pro MCC Adwords účet, který zasílá výsledky v jednom jediném emailu

Pokud sledujete rozpočty na úrovni jednotlivých účtů, určitě se také potýkáte s tím, že máte denně zahlcenou emailovou schránky s reporty ohledně rozpočtu. MCC Adwords skript je řešením, neboť sledujete rozpočet požadovaných podúčtů z jednoho místa a výsledkem je jediný email ve vaší emailové schránce.

Jak skript implementovat?

Vysvětlení činnosti skriptu najdete v původním příspěvku věnovaném sledování rozpočtu na úrovni jednotlivých účtů. Zdrojový kód umístěný níže musíte vložit na úroveň vašeho MCC.

Implementace MCC Adwords skriptu

Ve zdrojovém kódu je potřeba upravit 2 věci:

  1. upravit emailovou adresu do proměnné email, na kterou bude výsledek skriptu chodit
  2. přidat volání funkce connect() s potřebnými parametry pro každý účet, jehož čerpání rozpočtu chcete sledovat (příklad najdete přímo ve skriptu)

Doufám, že vám tento skript ušetří nejen čas strávený přepočítáváním rozpočtů v Google Adwords, ale také zlepší přehlednost vaší emailové schránky.

 

Mohlo by vás zajímat: