Adwords skript pro kontrolu rozpočtu více účtů zároveň

Vedete účty několika klientů, které máte pod svým Klientským účtem, a potřebujete u nich sledovat čerpání rozpočtu v průběhu měsíce? Vyzkoušejte tento nový skript určený pro MCC Adwords účet, který zasílá výsledky v jednom jediném emailu

Pokud sledujete rozpočty na úrovni jednotlivých účtů, určitě se také potýkáte s tím, že máte denně zahlcenou emailovou schránky s reporty ohledně rozpočtu. MCC Adwords skript je řešením, neboť sledujete rozpočet požadovaných podúčtů z jednoho místa a výsledkem je jediný email ve vaší emailové schránce.

Jak skript implementovat?

Vysvětlení činnosti skriptu najdete v původním příspěvku věnovaném sledování rozpočtu na úrovni jednotlivých účtů. Zdrojový kód umístěný níže musíte vložit na úroveň vašeho MCC.

Implementace MCC Adwords skriptu

Ve zdrojovém kódu je potřeba upravit 2 věci:

 1. upravit emailovou adresu do proměnné email, na kterou bude výsledek skriptu chodit
 2. přidat volání funkce connect() s potřebnými parametry pro každý účet, jehož čerpání rozpočtu chcete sledovat (příklad najdete přímo ve skriptu)

Doufám, že vám tento skript ušetří nejen čas strávený přepočítáváním rozpočtů v Google Adwords, ale také zlepší přehlednost vaší emailové schránky.

 

Mohlo by vás zajímat:

5 komentářů k Adwords skript pro kontrolu rozpočtu více účtů zároveň
 1. […] dispozici jsem zveřejnila také MCC verzi skriptu, rovněž se vám může hodit také verze skript... hanakobzova.cz/adwords-skript-pro-kontrolu-rozpoctu
 2. Lukáš Mládek Odpovědět

  Zdravím Hanko,

  super script. Chtěl jsem se zeptat, jestli je možnost, že by byl script důkladnější, že by se zaměřoval na měsíční útratu klientských účtů celkově(což umí) a pak i konkrétních sítí účtů (vyhledávací síť, obsahová síť, Google nákupy a Videokampaně).

  Bylo by to super a myslím, že nejen mě by to ušetřilo spoustu času.

  Předem moc díky za odpověď
  Lukáš

 3. Radek Kupr Odpovědět

  Zdravím, nasadil jsem skript na naše MCC, ale hlásí mi:

  „annot retrieve the next object: iterator has reached the end. (line 41)“

  • Hana Kobzová Odpovědět

   Dobrý den, pošlete mi kód skriptu tak, jak jste si ho implementoval vy a kouknu na to.

Napsat komentář

Tvá emailová adresa nebude publikována. Zadej své jméno, email a komentář.